29.9.06

Desmond Tutu ja veerandfinaalid

Eesti meeskond mängis täna hommikul oma parima mängu sel turniiril. Veerandfinaalis Zimbabwega käis viimase hetkeni äge võitlus. Aafriklased olid pidevalt 1-2 väravaga ees, aga minijalgpallis võib lüüa 10 sekundiga kaks väravat, nii et mängu saatus oli kuni lõpuvileni lahtine. Lõpuks siiski kaotasime 5:8.

Meid rõõmustas see, et Eesti koondise kapten Zhenja lõi Zimbabwe vastu oma esimese värava sel turniiril.

Tunni aja pärast kohtume teist korda Itaalia, kahekordse maailmameistriga. Võitja mängib homme kohtadele 29-30, kaotaja 31-32.

Täna on samal ajal toimunud ka "päris veerandfinaalid" nende meeskondade vahel, kes heitlevad kohtadele 1-8. Uskumatuna tundub see, et ükski Aafrika meeskond ei pääsenud 4 tugevama hulka. Venemaa võitis Kameruni, Kasahstan sai jagu Libeeriast, Poola võitis penaltidega Taani ja ainsa meeskonnana väljaspoolt Ida-Euroopat võitis Mehhiko Nigeeriat.

Tänase päeva üllatus oli aga Desmond Tutu ilmumine kodutute MMile!